Chalupa u Kostela - Kořenov - Horní Polubný - Silvestr 2020

Chalupa u Kostela Polubný Chalupa u Kostela Polubný Chalupa u Kostela Polubný Kořenov - Horní Polubný - Chalupa - 4
Kořenov - Horní Polubný - Chalupa - 5 Chalupa u Kostela Polubný Kořenov - Horní Polubný - Chalupa - 7 Chalupa u Kostela Polubný

...více fotek na e-chalupy.cz

Chalupa u KOSTELA se nachází v obci Kořenov v části Horní Polubný v samotném centru osady. Horní Polubný leží na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Chalupa prošla v roce 2017 částečnou rekonstrukcí interiéru - nové koupelny a WC, vybavení pokojů a nová kuchyně pro hosty. Chalupa disponuje samostatnou společenskou místností v selském stylu s krbem a dětským koutkem a televizorem. K dispozici je hostům výčepní zařízení a také můžeme zajistit dodávky sudového piva. Hostům je k dispozici vytápěná lyžárna v zimě a kolárna v létě. K dispozici gril a ohniště a také krásná terasa s výhledem do údolí Harrachova s dominantou mamutího můstku. Chalupa leží přímo na křižovatce cyklostezek a v zimě kolem chalupy vedou upravované běžecké stopy Jizerské magistrály. Přes cestu je rodinám s dětmi krásné a nové dětské hřiště se skluzavkami, prolézačkami, houpačkami a hřiště na volejbal nebo nohejbal. Dětské hřiště se nachází v krásném prostředí parku. Nedaleko od chalupy je známá osada Jizerka 4km a mnoho dalších zajímavých míst k výletům. Kuchyně je kompletně vybavena všemi spotřebiči, lednicemi, nádobím a příbory. K dispozici mikrovlnné trouby, sporáky, rychlovarné konvice a vše co je třeba k vaření. Parkování u objektu je zdarma.

Cena Silvestru 2020: 33,- kč

Upřesňující podmínky: závěrečný úklid objektu 2.000,-Kč

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 19 osob. Chalupa nabízí k ubytování 5 ložnic.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Kořenov - Horní Polubný pro rok 2020 na chatách a chalupách pro oblast Krkonoše.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook