Hájovna - Krčín - Nové Město nad Metují - Silvestr 2017

chalupa Hájovna zahrada s terasou a prolézačkou pro děti před chalupou, možnost parkování 4-8 aut Nové Město nad Metují - Chalupa - 4
Nové Město nad Metují - Chalupa - 5 Nové Město nad Metují - Chalupa - 6 Nové Město nad Metují - Chalupa - 7 kuchyň ap.č. 2

...více fotek na e-chalupy.cz

Prostorná chalupa "Hájovna" pro 8 - 20 osob se nachází u lesa, luk a polí v okrajové části Nového Města nad Metují - Krčíně. Tato bývalá hájovna byla v roce 2009 - 2010 kompletně zrekonstruována a nabízí Vám ubytování ve dvou zrcadlově umístěných apartmánech - každý pro max. 10 osob, které jsou od sebe odděleny společnou vstupní chodbou a tím Vám zaručí soukromí. Můžete si pronajmout i celou chalupu, která Vám pak poskytne možnost ubytovat až 20 osob, proto je chalupa vhodná pro celoroční rodinnou dovolenou 1 - 4 rodin, skupinu přátel či firemní akce.

Svoji polohou je vhodným místem pro podnikání výletů do blízkého okolí (Babiččino údolí, Peklo) či Orlických hor, turistika, cyklistické stezky, historické a vojenské památky (zámek v Novém Městě a Náchodě, pevnost Dobrošov, Josefov), koupání v nedaleko vzdálené vodní přehradě Rozkoš a v zimě lyžování ve střediskách Orlických Hor (do 30 min. autem) - to vše máte na dosah.

Cena Silvestru 2017: 15900

Upřesňující podmínky: týden / max.10 osob / elektřina + topení v ceně + ubyt. poplatky v ceně

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 10 osob. Chalupa nabízí k ubytování 3 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Nové Město nad Metují pro rok 2017 na chatách a chalupách pro oblast Východní Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook