Ubytování U babičky - Lanžhot - Silvestr 2020

ubytování U babičky ložnice apartmán 1 ložnice apartmán 1 ložnice apartmán 1
ložnice apartmán 1 šatna apartmán 1 kuchyně apartmán 1 kuchyně apartmán 1

...více fotek na e-chalupy.cz

Ubytování U babičky se nachází v rodinném domku, kde byla v letošním roce dokončena rekonstrukce. Dům se nachází v Lanžhotě. Nejjižnější moravské město má rozlehlý katastr, jehož větší část se rozkládá v nivě, při soutoku řek Moravy a Dyje. Najdeme zde rozsáhlý celek zaplavovaných lužních lesů a nivních luk. Jde o jedinečné, mimořádně zachovalé biotopy středoevropského významu, jejichž rozloha nemá v České republice obdoby. Lanžhot a okolí nabízí mnoho cyklistických tras a možností výletů (Pohansko, soutok Moravy a Dyje, Mikulčice, Lednicko – valtický areál, Mikulov, Pálava, Břeclav, Rabensburg, Lichtejnštejnské stezky,.. )

Ubytování nabízí tři prostorné apartmány, s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, televizorem a wifi připojením. K dispozici je společenská místnost, posezení na dvoře s elektrickým grilem, velká vrátnice k uložení kol. Apartmán č. 2 má vlastní terasu.

Cena Silvestru 2020: 0,- kč

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 10 osob.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Lanžhot pro rok 2020 na chatách a chalupách pro oblast Jižní Morava.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook