Chalupa Modletice - Silvestr 2018

pohled od bazénu Dům vpravo apartmá DVA vlevo pohled za zahrady do dvora a na terasu k apatmánu DVA posezení před apartmánem DVA Dvůr
zahrada v květnu Dům - pohled od silnice Dům zleva apartma DVA zprava Posezení ve dvoře Ohniště s letní kuchyní

...více fotek na e-chalupy.cz

Modletice 14 Vám nabízí dvě varianty ubytování v samostatných křídlech nadstandardně zrekonstruované venkovské usedlosti ve velmi klidné vesničce Modletice na pomezí Jižních Čech a Jižní Moravy přímo na hranici s Rakouskem. Dům - ubytování je vhodné pro 4 osoby, Apartmá DVA 2 osoby. Obě části mají samostatné vchody a venkovní terasy s posezením. Celý objekt a část zahrady je pokryt vysokorychlostním internetem prostřednictvím WiFi. Vnitřní prostory jsou nekuřácké. Nedílnou část usedlosti tvoří prostorná zahrada plná květin, naprosto bezpečná pro naše nejmenší hosty. Velké travnaté pozemky na kterých se pasou ovečky se zvolna svažují k řece Moravské Dyji. Okolí to je krásná, mírně kopcovitá krajina plná lesů rybníků a historických památek. Je velmi vhodné pro pěší turistiku, projížďky na kolech, běžkách, houbaření. Turisticky atraktivních míst v okolí je velmi mnoho například - Slavonice 8 km, Maříž s výrobou osobité keramiky 10 km, románsko - gotická zřícenina hradu Landštejn 15 km, památník první kostce cukru na světě a klasicistní zámek s pěkným parkem Dačice 15 km, Telč město Unesko s nádherným renezančním zámkem 25 km, Vranov + Bítov přehrada a barokní zámek a goticko - renezanční hrad 40 km, Jindřichův Hradec třetí největší hrad a zámek v Čechách a Znojmo město vína a dávné historie 45 km. Pokud od nás zamíříte na jih tak se ocitnete u našich sousedů v Rakousku, Thaya 25 km, Waidhofen 35 km, Heidenreichstein 41 km, Gmünd 56 km.

Cena Silvestru 2018: 2200

Upřesňující podmínky: cena za noc, 5 dnů pro 6 osob

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 6 osob. Chalupa nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Modletice pro rok 2018 na chatách a chalupách pro oblast Jižní Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook