Chalupa Nová Hlína - Silvestr 2019

Ubytování u Kubínů Nová Hlína Ubytování u Kubínů - Nová Hlína Ubytování Kubínovi_Nová Hlína 32_Průčelí chalupy Ubytování Kubínovi_Nová Hlína 32_Vstupy do_pokojů
Ubytování Kubínovi_Nová Hlína 32_teambuilding_2017_občerstvení Ubytování Kubínovi_Nová Hlína 32_Západní terasa Ubytování Kubínovi_Nová Hlína 32_Zahrada_dětský bazén Ubytování Kubínovi_Nová Hlína 32_Chalupa_houpačka před jižní terasou

...více fotek na e-chalupy.cz

Nemovitost se nachází v klidném a příjemném prostředí daleko od hlavní silnice (1 km), na okraji neprůjezdné obce Nová Hlína v blízkosti lesa a malého rybníčku. Je určena pro ty, kdo hledají především klidné a příjemné prostředí s výhledem na okolní přírodu, možnost firemního teambuildingu, oslavy narozenin nebo svatby pro max. počet ubytovaných 28 osob (s vlastním programem a pohoštěním) - hostů se vejde o mnoho víc. Objekt je vhodný pro odpočinek a relax. Cyklostezka vede okolo nemovitosti. Chalupa má neopakovatelnou atmosféru ("ducha"), jak to u dříve postavených nemovitostí bývá. Vstupy do chalupy a apartmánů jsou přímo ze dvora, bez schodů.

IDEÁLNÍ PRO: - velkou skupinu cca 24 - 28 nebo 2 skupiny - chalupa 14 - 17 osob a 2 nové apartmány 10 - 11 osob, vlastní oddělené terasy tak, aby se navzájem nerušily, kuchyň a pokoje se soc. zařízením. Apartmány jsou vhodné i pro rodiny s dětmi nebo samostatné menší skupiny (4 a max. 7 osob).

Cena Silvestru 2019: 28000

Upřesňující podmínky: Cena za celý objekt max.24 lůžek a max. 3 noci.Prodloužení pobytu +6500,-Kč/objekt/noc.Láhev sektu_BRUT.

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 28 osob. Chalupa nabízí k ubytování 6 ložnic.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Nová Hlína pro rok 2019 na chatách a chalupách pro oblast Jižní Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook