Radost FX - NEW YEARS EVE PARTY - Silvestr 2018 - Praha

Poslední hodiny uplynulého roku a zároveň vítání toho nového. Čas předsevzetí, nových začátků a hlavně oslav! Vezměte partu lidí, se kterými je vám nejlépe, a přijďte oslavit příchod roku 2018 do Radosti FX, na místo, kde je každý večer speciální.

Po přivítání s welcome drinkem pro vás FX DJs vytvoří v klubu nezapomenutelnou atmosféru svými R&B a Hip Hop sety, které v průběhu noci plynule přejdou do svižnějších tanečních rytmů. Ve dvou patrech si na pěti barech budete moci vybírat ze speciálních silvestrovských koktejlů, vytvořených na míru pro tyto výjimečné okamžiky.

A co by to bylo za oslavu bez výborného jídla? Nejstarší vegetariánská restaurace v Česku pro vás bude mít nachystaná 3 speciální silvestrovská menu a protože noc bude dlouhá, budete si je moci objednat až do dvou hodin ráno. I pozdní večeři nebo odpočinek u drinku v lounge vám zpříjemní live DJ sety.

Vstupenky na tento večer můžete kupovat u nás v restauraci (Bělehradská 120) nebo v síti Ticketstream do 30. 12. za zvýhodněnou cenu 290 Kč. Vstupenky bude také možné zakoupit 31. 12. na místě za 390 Kč.

Dresscode: Party of the year / Fancy / Comfortable

Kontakt:

Telefon: 603193711
WWW: www.radostfx.cz
Adresa: Bělehradská 120, Praha 2

Kam dál?


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook